Ekonomi

TotalEnergies İstasyonları Garanti BBVA ile Bonus Kazanıyor

TotalEnergies İstasyonları, Garanti BBVA ile 150 liraya varan ikramiye sağlayan iş birliğini duyurdu. Kampanya, 16 Kasım – 31 Aralık tarihleri ​​arasında Bonus üyesi TotalEnergies istasyonlarında geçerli olacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için farklı günlerde ve aynı anda 500 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt veya otogaz alımının yapılması gerekmektedir.

Şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Şartları sağlayan Bonuscard sahipleri işlemden 130 TL bonus kazanırken, BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılan kart sahipleri ise 140 TL bonus kazanacak. BonusFlaş ile kampanyaya katılmak için ‘Katıl’ Uygulamada yer alan Şimdi’ butonuna basılarak kampanyaya katılım sonrası yapılan alışverişler dikkate alınır. Ekstra 10 TL Bonus kazanmak için “mobil ödeme” veya “QR kod” okutularak ödemenin tamamlanması gerekmektedir. BonusFlaş uygulaması TotalEnergies İstasyonlarında.

“Kampanya ile kazanılan bonuslar 05 Ocak – 05 Şubat 2024 tarihleri ​​arasında Bonus üyesi TotalEnergies İstasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecek olup, kullanılmayan bonuslar 05 Şubat 2024 tarihinden sonra geri çekilecektir. Kampanyaya katılan diğer banka bonus kartı sahipleri; 16 Kasım – 31 Aralık tarihleri ​​arasında bonus üye olabilirsiniz “TotalEnergies İstasyonlarında yapacakları harcamalarda indirim alacaklar ve bu indirim harcama kartlarının ekstresine yansıyacaktır.”

haber-merkez.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu